[صفحه اصلی ]    
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
درباره امور پژوهش::
معرفی افراد::
کارگروه::
مستندات::
اطلاعات مجلات::
اخبار و اطلاعات::
آرشیو اسناد::
پژوهشگران برتر::
تماس با ما::
تسهیلات پایگاه::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
اطلاعات تماس

  نشانی تهران

  میدان رسالت

خ هنگام خ

دانشگاه

علم و صنعت ایران

  تلفن 77240449

  دور نگار 77240447

  کد پستی 13114-16846

  پست الکترونیک research@iust.ac.ir

..
:: اعضای هیات علمی تقدیر شده در سال 1396 دانشگاه علم و صنعت ایران ::
 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۷/۹/۲۷ | 
ردیف دانشکده نام و نام خانوادگی عنوان
1 مهندسی مکانیک مجیدرضاآیت اللهی نفر اول  امتیاز کل، نفر اول ماده پژوهش در دانشگاه و نفر اول کل و ماده پژوهش دانشکده مهندسی مکانیک
2 مهندسی عمران علی کاوه نفر دوم امتیاز کل و ماده پژوهش در دانشگاه و نفر اول کل و ماده پژوهش در دانشکده مهندسی عمران
3 مهندسی راه آهن شروان عطایی نفر سوم امتیاز کل، نفر اول ماده صنعتی در دانشگاه و نفر اول کل و ماده صنعتی در دانشکده مهندسی راه آهن
4 شیمی علی ملکی نفر سوم امتیاز ماده پژوهش در دانشگاه و نفر اول امتیاز کل و ماده پژوهش دانشکده شیمی
5 مهندسی عمران افشین شریعت مهیمنی نفر دوم امتیاز ماده صنعتی در دانشگاه و نفر اول امتیاز ماده صنعتی در دانشکده مهندسی عمران
6 مهندسی برق احمد چلداوی نفر امتیاز سوم ماده صنعتی در دانشگاه و نفر اول امتیاز کل و ماده صنعتی در دانشکده مهندسی برق
7 مهندسی شیمی، نفت و گاز تورج محمدی نفر اول امتیاز کل و ماده پژوهش در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
8 مهندسی شیمی، نفت و گاز سیدحسن هاشم آبادی نفر اول امتیاز ماده صنعتی در دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
9 شیمی منصور انبیا نفر اول امتیاز ماده صنعتی در دانشکده شیمی
10 مهندسی کامپیوتر بهروز مینائی نفر اول امتیاز کل و ماده صنعتی در دانشکده مهندسی کامپیوتر
11 مهندسی کامپیوتر محمدرضا جاهدمطلق نفر اول امتیاز ماده پژوهش در دانشکده مهندسی کامپیوتر
12 مهندسی مکانیک اسماعیل خان میرزا نفر اول امتیاز ماده صنعتی در دانشکده مهندسی مکانیک
13 مهندسی صنایع میر سامان پیشوایی نفر اول امتیاز  کل در دانشکده مهندسی صنایع
14 مهندسی صنایع محمدرضا محمدعلیها نفر اول امتیاز ماده پژوهش در دانشکده مهندسی صنایع
15 مهندسی صنایع عبدالرحمن حائری نفر اول امتیاز ماده صنعتی در دانشکده مهندسی صنایع
16 مهندسی برق سید محمدرضا موسوی میرکلائی نفر اول امتیاز ماده پژوهش در دانشکده مهندسی برق
17 مهندسی عمران محسن سعیدی نفر سوم امتیاز کل دانشکده مهندسی عمران
18 فناوری های نوین  روح الله احمدی نفر اول امتیاز کل و ماده پژوهش در دانشکده فناوری های نوین
19 مهندسی مواد و متالورژی علیرضا ایوانی نفر اول امتیاز کل در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
20 مهندسی مواد و متالورژی سیدمرتضی مسعودپناه نفر اول امتیاز ماده پژوهش در دانشکده مهندسی مواد و متالورژی
21 مهندسی راه آهن  سیدمحمد موسوی گزافرودی نفر اول امتیاز ماده پژوهش در دانشکده مهندسی راه آهن
22 مهندسی معماری و شهرسازی  رضا خیرالدین نفر اول امتیاز کل و ماده صنعتی در دانشکده معماری و شهرسازی
23 ریاضی محمدرضا علیرضایی نفر اول امتیاز کل و ماده صنعتی در دانشکده ریاضی
24 مهندسی شیمی، نفت و گاز  سوسن روشن ضمیر پژوهشگر برتر خانم دانشگاه از دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز
25 شیمی  وحید صفری فرد  پژوهشگر برتر جوان با سابقه کمتر از چهار سال از دانشکده شیمی
دفعات مشاهده: 943 بار   |   دفعات چاپ: 87 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر

CAPTCHA
   
سایر مطالب این بخش سایر مطالب این بخش نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ارسال به دوستان
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد . نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد .
Persian site map - English site map - Created in 0.12 seconds with 50 queries by YEKTAWEB 3960